Szkoła Podstawowa nr 1 im. Braci Jeziorowskich

SP1

 

Koncert Ania C i Przyjaciele

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony z informacjami o organizowanym przeze mnie koncercie. Link poniżej: http://annaczachorowska.pl/koncert-ania-c-i-przyjaciele/

Pośpiewajmy Maleńkiemu – Projekt koncertu kolędowego z udziałem dzieci i młodzieży z różnych szkół

Koncert odbył się 22.01.2017 r. w parafii pw. Św. Siostry Faustyny w Rogozinie. Piosenka finałowa "Kolęda płynie z wysokości". Wykonawcami koncertu byli uczniowie i absolwenci z Rogozina, SP 1, OSM w Płocku.

Magia Świąt

Innowacja muzyczna klasy 1-6

Z dr Lidią Bajkowską miałam przyjemność spotkać się na kwietniu 2016r. na Ogólnopolskiej Konferencji Nauczycieli Muzyki. Przyświecająca nam wspólna idea niesienia dzieciom radości z muzykowania na instrumentach klawiszowych podsunęła pomysły, jak połączyć wiadomości o muzyce i technikę gry, aby mali podopieczni z zaciekawieniem i pozytywnym skutkiem wykonywali na pianinie czy syntezatorze proste utwory klasyczne i własne. Jak w łatwy sposób nauczyć rozróżniania i zapisywania nut na pięciolinii? Jak profesjonalnie zgłębiać tajniki improwizacji? Udział w pięciogodzinnym szkoleniu i uzyskanie certyfikatu I stopnia podsunęło mi pewne rozwiązania , które pozwolą na modyfikację mojego autorskiego programu wyróżnionego przez Kuratorium Oświaty Wydział w Płocku. Link do galerii zdjęć

Zespół i chór – przygotowania do występu

Aktualności dla uczniów i rodziców

Warsztaty muzyczno – ruchowo – relaksacyjne BrowarB

8.07.2021r. porowadziłam  arteterapeutyczne warsztaty  muzyczno – ruchowo – relaksacyjne  w Centrum Kultury BrowarB we Włocławku.

Koncert AniaC i Przyjaciele Smak poranka

Razem z muzycznymi przyjaciółmi zapraszam na koncert promujący płytę Smak Poranka z moimi kompozycjami w bardzo ciekawych aranżacjach.

Zaproszenie na niesamowite granie 25.09.2019r.

Zapraszamy na niesamowite spotkanie z zespołem AniaC I Przyjaciele, ktore odbędzie się 25.09.2019r. o godz. 19.00. w Teatrze Dramatycznym w Płocku 😀 Zaproszenie na koncert AniaC i Przyjaciele 25.09.2019r.

Zobacz więcej aktualności