AniaC & Jarosław Salej

Nowy rozdział w twórczości AniC

Moja współpraca z Jarkiem Salejem zaczęła się od telefonu w grudniu 2019 w sprawie przygotowania podkładu do jednego z coverów. Po dokonaniu nagrania pojawiły się plany stworzenia wspólnej produkcji piosenki "Zostań".

Projekt zaciekawił zespół muzyków występujących ze mną. W ramach akcji #zostanwdomu nagrań tracków dokonaliśmy we własnym zakresie.
Czasy pandemii COVID-19 podsunęły kolejny projekt realizacyjny w zupełnie innym stylu mojej twórczości. Tytuł piosenki Kosmos jest wyznacznikiem rozpoczęcia życia ludzkości w innych realiach, iście kosmicznych.
Te i kolejne rodzące się pomysły są spełnieniem naszych muzycznych marzeń.

Zamieszczone produkcje Zostań, Kosmos oraz Tuk Tuk to wersje przygotowane do nagrań studyjnych. Czy Was zaskoczyliśmy? Myślę, że tak!!! Czekamy, żeby móc zagrać dla Was na żywo.
Od lipca 2020 wszystkie nowości AniaC & Jarosław Salej możecie usłyszeć na żywo podczas koncertów, których gramy coraz więcej.
Śledźcie aktualności koncertowe na stronie, gdyż tam będą umieszczane zwiastuny koncertów w Sierpcu, Włocławku, Borowicach, Radzanowie i innych.
Zapraszam do polubienia mojego funpage AniaC i Przyjaciele

AniaC & Jarosław Salej – Tuk Tuk

AniaC & Jarosław Salej – Kosmos

AniaC & Jarosław Salej – Zostań